ul. Łączna 57, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Opinie

Nasze opinie to nasza najważniejsza rekomendacja

Dlatego zawsze staramy się zapewnić najlepsze możliwe doświadczenie dla naszych klientów. Z przyjemnością prezentujemy opinie naszych zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług i zakupili samochód u nas. To one potwierdzają, że JaryCars to nie tylko miejsce, gdzie można kupić wysokiej jakości używane samochody z zagranicy, ale również miejsce, gdzie można liczyć na profesjonalną obsługę i doradztwo. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów i do zostawienia swojej opinii po skorzystaniu z naszych usług

Umieść nową opinię

 
0/500 characters
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Możliwe, że Twój wpis będzie widoczny w księdze gości dopiero po jego sprawdzeniu.
72 wpisy.
Darek napisał/a 2023-10-09 o 18:01
do następnego razu:) jestem zadowolony z kupionego autka
tomek napisał/a 2023-10-03 o 12:40
audi kupiona u pana Jarka po oględzinach kilku aut. bardzo fajne auto, bez picowania
Karina napisał/a 2023-09-17 o 16:29
Polecam
Wojtek napisał/a 2023-09-15 o 08:03
A4 zakupiona, bez zastrzeżeń
Radek napisał/a 2023-08-20 o 06:54
Uczciwe samochody, uczciwa obsługa Passat zakupiony
Anita napisał/a 2023-08-10 o 18:44
Miły facet, dobre samochody. Polecam
Kacpi napisał/a 2023-08-03 o 18:41
A6 kupiona u pana Jarka po obejrzeniu kilku aut gdzie indziej. Fajne auta i miła atmosfera.
Barbara napisał/a 2023-07-28 o 10:24
Wszystko ok, jestem zadowolona z zakupu
Jacek napisał/a 2023-07-15 o 07:20
Bardzo ładne samochody. Pomogłem siostrze kupić u pana Jarka Audi A6 bo się nie znała. Zgodny z opisem. Nie miałem z czego zbijać ceny:) Ale i tak się dogadaliśmy. polecam
Damian napisał/a 2023-07-07 o 18:23
Po obejrzeniu kilku audi byłem już zmęczony poszukiwaniem. Całkiem co innego ludzie pisali w ogłoszeniach, co innego na miejscu. Juz nie czepiałem się malowanych aut, ale w wiekszości przebiegi były cofane i szpachlowane słupki. Kumpel mi powiedział o panu Jarku że głownie sprowadza Audi. I jestem miło zaskoczony, żadnych nie miłych niespodzianek na miejscu. Wszystko zgodnie z opisem. Wymieniłem podstawowe rzeczy i auto chodzi jak lalka. Jak ktos szuka pewnego auta to polecam w 100%
Miłosz napisał/a 2023-06-30 o 07:44
Audi A4 B8 kupione w Jarycars. Oglądałem chyba z 5 sztuk, ale każda była piękna tylko w opisie i na zdjęciach. Pan Jarek zajmuje się głównie audi co widać na jego placu:) Polecam. Bardzo fajne sztuki, głównie w quattro
Paulinka Kielce napisał/a 2023-06-21 o 07:13
Uczciwy Pan. Opowiedział o aucie wszystko. Przebieg potwierdzony w ASO. Rozrząd i oleje wymieniłam i śmigam
Lepa napisał/a 2023-06-15 o 18:26
Kupiłem Audi w JaryCars i jest ok. sprawdziłem go dokładnie i wszystko zgodnie z opisem. polecam jak szukacie pewnego nie picowanego auta
Mario napisał/a 2023-06-10 o 06:53
Kupiłem audi a4 b8 u pana Jarka. Jak oglądałem inne to pożal się boże, liczniki do 180 tys, a stan jak na 500. Pan Jarek ma głownie auta ze szwecji gdzie można sprawdzić bez problemu przebiego od poczatku do samego końca. miał przebieg 270 tys nalotu, a wyglądał jak nowy. samochód spisuje sie bardzo dobrze, wymieniłem rozrzad oleje, filtry tak jak pan jarek kazał i jezdze. a co do ceny idzie sie dogadac 🙂
Marzena napisał/a 2023-06-03 o 07:20
Nie znam się na samochodach więc zabrałam ze sobą mechanika. Przez telefon wypytał o ważniejsze rzeczy. Wszystko na miejscu zgodnie z prawdą. Mechanik nie miał się do czego doczepić. Wymieniłam tylko oleje i rozrząd i auto jezdzi jak nowe. Polecam
Gregor napisał/a 2023-05-24 o 08:11
W porządku facet, nie mydli oczu, miernik udostępnił, mówi jak jest. Auta nie picowane jak większość. Dla mnie pozytyw. Auto kupione i jestem zadowolony
Ola napisał/a 2023-05-20 o 12:41
Jestem zadowolona z przeprowadzonej tranzakcji z panem Jarkiem. Audi kupione miesiąc temu i zero jakiś wad ukrytych.
Ala napisał/a 2023-05-15 o 13:28
POZYTYW AUTO ZAKUPIONE . BYŁAM Z MECHANIKIEM BO JA SIĘ NIE ZNAM I MÓWIŁ ŻE ŻADKO KTOŚ TAK DBAŁ O AUTO. POLECAM
Marta napisał/a 2023-05-09 o 12:03
Co tu duzo pisać, wystawiam zasłużoną opinie. Samochód świetny.
karol piotrków napisał/a 2023-05-07 o 08:07
Zanim pojechałem kawał drogi do niego, sprawdzałem pare sztuk w okolicy i rozczarowanie. Zadzwoniłem do pana Jarka choć miałem do niego 160 km, normalna rozmowa, powiedział że był lakierowany tylny błotnik bo była rysa. Kumpel mechanik sprawdził i stan perfekcyjny, w miejscu co pan Jarek powiedział ze malował tylny błotnik miał tylko w jednym miejscu 150 mikronów, reszta ok 100. Nawet bym tego nie zauważył. Auto bez najmniejszych zastrzeżeń, silnik nie myty, nie picowany. Polecam
JARYCARS AUTO HANDEL place picture
4.8
Na podstawie 25 opinii
powered by Google
Olaf Gdula profile picture
Olaf Gdula
00:28 03 Dec 22
Auto bardzo dobre. Bez żadnej historii wypadkowej, nie kręcone i w ogólnym dobrym stanie technicznym. Od dłuższego czasu nie mam z nim żadnych problemów. Polecam serdecznie.
Wiktor W profile picture
Wiktor W
11:11 28 Nov 22
Bardzo dobre auto za jeszcze lepsze pieniądze nie mam uwag polecam serdecznie każdej zainteresowanej osobie chcącej zakupić samochód w dobrej cenie !
Ewa Sokołowska profile picture
Ewa Sokołowska
08:07 08 Nov 22
Audi zakupione. Bez wad ukrytych. Licznik normalny, nie z PL NORMA jak większość:) Jestem zadowolona z zakupionego auta.
Marlena Kwiecień profile picture
Marlena Kwiecień
15:46 25 Sep 22
Wszystko ok. Kupiłam auto audi a4 b8 z polecenia kolegi który też kupował u pana Jarka. Auto bez wad ukrytych, licznik nie cofany. Pan Jarek udostępnił miernik żeby potwierdzić bezwypadkowość auta. Jestem zadowolona z przeprowadzonej tranzakcji
Piotr Salach profile picture
Piotr Salach
16:31 11 Sep 22
Polecam serdecznie ten komis. Jestem mega zadowolony z zakupu. Samochód sprawny, bez żadnych wad ukrytych. Przekazana mi została historia pojazdy. Samo auto przygotowane od razu do jazdy.